Ana Sayfa Haberler NUMESYS, ANSYS’in Gömülü Yazılım ve Elektromanyetik Alanındaki Çözümlerine Odaklandı

NUMESYS, ANSYS’in Gömülü Yazılım ve Elektromanyetik Alanındaki Çözümlerine Odaklandı

MSI Dergisi’nin 180’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ilk bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

Türk savunma ve havacılık sanayisinin gelişimine hız kazandırmak için, bilgisayar destekli mühendislik yaklaşımının yaygınlaşması için çalışan NUMESYS, standında, Elite Channel Partner’ı olduğu ANSYS’in çözümlerini sergiledi. Bu çözümlerden, gömülü yazılım geliştirmeye yönelik ANSYS Scade Suite ve ANSYS’in elektromanyetik alanındaki ürünleri ön plana çıktı. NUMESYS, sektör iddialı projeler üzerinde çalışırken, ANSYS’in gömülü yazılımlar ve elektromanyetik alanlarındaki çözümlerinin, özellikle sertifikasyon konusunda önemli destek sağlayacağını değerlendiriyor. NUMESYS yetkilileri, bu desteğin hem maliyetlerin düşürülmesi hem de ürünün kullanıma hazır hale getirilme süresinin kısalması açısından kendisini göstereceğini vurguluyor.

ANSYS’in yapısal, akışkanlar, elektromanyetik ve optik çözümlerine yönelik özel desklere ilgi yoğundu.

 

ANSYS Scade Suite ile geliştiriciler; model tabanlı tasarımdan, DO-178 rehberine göre sertifiye edilebilir koda ulaşabiliyorlar. Ürün, Türk savunma ve havacılık sanayisinden bazı firmalar tarafından da kullanılıyor. Elektromanyetik uygulamalar ise anten tasarımı ve analizi başta olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılıyor.

 

NUMESYS, standında ANSYS Scade Suite ile geliştirilen bir simülasyonu sergiledi.

 1,835 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.