Ana Sayfa Haberler NUMESYS, ANSYS’in SPEOS ve VRXperience Çözümlerini Kullanıcılara Tanıttı

NUMESYS, ANSYS’in SPEOS ve VRXperience Çözümlerini Kullanıcılara Tanıttı

ANSYS’in Türkiye’deki tek Elite Channel partneri olan NUMESYS, 10 Ekim’de düzenlediği “ANSYS SPEOS ve VRXperience ile Aydınlatma, Optik Tasarım ve Sanal Gerçeklik Çözümleri Günü” ile bu alandaki çözümlerini kullanıcılara aktardı. ANSYS Günleri kapsamında Hacettepe Teknokent Oditoryum Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere, sektörden birçok mühendis katıldı.

SPEOS ve VRXperience ürünleri, ANSYS ürün ailesine geçtiğimiz yılın Mayıs ayında katıldı. Sistemlerin aydınlatma ve optik performanslarını ölçmek için bir simülasyon aracı olarak tanımlanabilecek ANSYS SPEOS, askeri ve sivil, bir çok alanda kullanılıyor. ANSYS VRXperience ise sistemleri, sanal ortamda simüle ederek tasarımların doğrulanmasını sağlıyor.

ANSYS SPEOS ve VRXperience, savunma ve havacılık sektöründe; kokpit tasarımı, baş-üstü ekran (Head-Up Display / HUD) tasarımı, platform içi aydınlatmaların tasarımı ve optiğin olduğu diğer tüm alanlarda kullanılabiliyor.

ANSYS Günleri kapsamında NUMESYS tarafından ekim ayı içinde düzenlenecek diğer etkinliklerin konu başlıkları ve tarihleri şöyle sıralanıyor:

ANSYS Sistem Simülasyonu ve Gömülü Yazılım Çözümleri Günü (SBU Day)

Tarih: 23 Ekim 2019

Yer: Hacettepe Teknokent Oditoryum Konferans Salonu

Ajanda ve Kayıt Linki: https://lnkd.in/d8sdC5w

 

 ANSYS Elektronik Tasarım Günü (EBU Day)

Tarih: 24 Ekim 2019

Yer: Hacettepe Teknokent Oditoryum Konferans Salonu

Ajanda ve Kayıt Linki: https://lnkd.in/ddbz53m

 1,501 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.