Ana Sayfa Haberler Numesys, Dubai Airshow’da, 2022’ye Hazırlandı

Numesys, Dubai Airshow’da, 2022’ye Hazırlandı

Numesys ekibi, COVID-19 salgını sonrasında gerçekleştirilen ilk büyük airshow etkinliği olan Dubai Airshow’a katıldı. 14-18 Kasım arasında gerçekleştirilen etkinlikte, Numesys ekibi, müşterilerini, “Elite Channel Partner”ı olduğu Ansys’in üst düzey yöneticileri ile tanıştırdı. Ayrıca gerçekleştirdiği temaslar ve yaptığı gözlemlerle sektörün gelişen ihtiyaçlarını belirleme ve müşterilerine daha iyi hizmetler sunabilmek için notlar alma fırsatı buldu.

Numesys Genel Müdür Ekin Ersan, Dubai Airshow katılımları ile ilgili şunları söyledi: “Dubai Airshow 2021’de, endüstrinin her alanda evrimini ve pandeminin bir sonucu olarak dijitalleşmenin artan ivmesini hissettik. Etkinlik, sektörleri bir araya getirerek, endüstri genelindeki en son teknolojiyi ve yeniliği sergiledi. Airshow’u, şirket değerlerimizin temeli olan ‘yenilikçilik’ açısından, inovasyonun gerekliliğini, gelecekteki büyüme ve gelişme potansiyelini göstermek için bir platform olarak kullanmaktan heyecan duyuyoruz. Gelişmekte olan teknolojilere daha fazla odaklanarak Ansys Channel Partner olarak başarımızı devam ettireceğiz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.