Ana Sayfa Haberler NUMESYS, Otomotiv Sektöründeki Mühendislere, İnovatif Çözümlerini Anlatacak

NUMESYS, Otomotiv Sektöründeki Mühendislere, İnovatif Çözümlerini Anlatacak

ANSYS’in Türkiye’deki tek Elite seviye partneri olan NUMESYS, Otomotivde İleri Mühendislik ve Simülasyon Teknolojileri Konferansı ile çözümlerini anlatmaya hazırlanıyor. 17 Mart’ta, Kocaeli’ndeki TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilecek etkinliğe, otomotiv sektöründe çalışan mühendislerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.  

NUMESYS’in yayınladığı etkinliğe çağrı metninde, şu ifadelere yer verildi: “Otomotiv endüstrisinin mobil endüstriye dönüştüğü, şirketlerin değer sıralamalarında dramatik değişikliklerin yaşandığı bu dönemde, araçların karşılaması beklenen güvenlik standartlarının ve performans isterlerinin etkilendiğini ve araç geliştirme süreçlerinde yeni kulvarların oluştuğunu gözlemlemekteyiz.

Otonominin gelişmesiyle beraber kontrol sistem yazılımları, siber güvenlik, sensör seçimi ve yerleşimi; elektrikli araçların gelişmesiyle beraber de güç elektroniği, elektrik motoru ve batarya yönetimi gibi alanlardaki uzmanlık ihtiyacı artmakta ve sektördeki mühendislik çalışmalarının gelişen bu ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliğe ulaşması beklenmektedir.

Gerçekleştireceğimiz bu konferansta uzman mühendisler ve sektör paydaşlarıyla bir araya gelerek ileri mühendislik simülasyonlarında ve emniyet kritik sistemlerin geliştirilmesinde son dönemde kullanılan yöntem ve araçları aktarmayı amaçlamaktayız.”

Etkinliğe katılmak isteyenlerin 13 Mart’a kadar linkte yer alan kayıt formunu doldurması gerekiyor:  https://docs.google.com/forms/d/1-YQ-uv9xkf17PIRAhQ9SfOcZyWYqI4hF0nsRkARCvko/viewform?edit_requested=true

 915 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.