Ana Sayfa Haberler Numesys, Performansıyla Ansys İş Ortakları Arasında Öne Çıktı

Numesys, Performansıyla Ansys İş Ortakları Arasında Öne Çıktı

Numesys, 6-7 Eylül’de Polonya’nın Krakov kentinde düzenlenen Ansys Doğu Avrupa ve Türkiye İş Ortakları Toplantısı’ndan 2 ödülle döndü. Firma, 6 Eylül’de düzenlenen törenle “Best Performer New and Emerging Technology Sales” (Yeni ve Gelişmekte Olan Teknoloji Satışlarında En İyi Performansı Gösteren İş Ortağı ) ve “Biggest Number of Generated New Logos” (Satışlarına En Fazla Yeni Firma Ekleyen İş Ortağı) ödüllerini aldı. Ödüller; Ansys Bağımsız Devletler Topluluğu, Doğu Avrupa, Balkanlar ve Türkiye Satış Direktörü Gilles Lebiez ve Ansys Avrupa, Orta Doğu ve Afrika İş Stratejisi ve Programları Direktörü Albrecht Gill tarafından, Numesys Genel Müdür Yardımcıları Berrak Öncel ve Can Alpdoğan’a takdim edildi.

Numesys, Avrupa’da faaliyet gösteren Ansys iş ortaklarının performanslarının değerlendirilmesi sonucunda verilen bu ödülleri, daha önceki yıllarda da almıştı.

“Yılın ilk yarısını büyük başarılarla ve önemli bir büyüme oranıyla kapattık.”

Numesys Genel Müdür Yardımcısı Berrak Öncel, aldıkları ödüllerle ilgili şunları söyledi: “Dünyada ve ülkemizde geçirdiğimiz, pandemi başta olmak üzere, zorlu koşullara rağmen, yılın ilk yarısını büyük başarılarla ve önemli bir büyüme oranıyla kapattık. Geçtiğimiz yıl da aynı şekilde, ülkemizde COVID -19 sebebiyle oluşan zorlu koşulların olumsuzluklarının açığını kapatmayı hedefledik ve bu anlamda çok başarılı olarak dünyada en büyük ciroyu yapan 7., Avrupa’da ise 3. en büyük Ansys İş Ortağı olduk. Bu başarılarımızı bu sene de ilk yarıda devam ettirerek Polonya’nın Krakow şehrinde düzenlenen ödül töreninde bu önemli iki ödülü aldık. Bu ödüller, bölgede sadece tek bir firmaya yani sadece Numesys’e verildi. Çok çalışarak hak ettiğimiz ödülleri almaktan son derece mutluyuz.

Ödüllerin yanı sıra, Polonya’da Ansys üst düzey yöneticileri ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarda, dünyada devam eden pandemi süreci ve zorlu koşullarda, Numesys olarak bu önemli büyüme oranına ulaştığımız için övgü dolu sözler duyduk.”

Numesys Genel Müdür Yardımcısı Can Alpdoğan ise “Ürün geliştiren firmaların Numesys’i seçmesinin sebebi, Ansys yazılımının sektörde lider konumda olmasının yanı sıra, Numesys olarak bu firmaların teknik serüvenine ortak olmamız; bu yazılımların eğitim, teknik destek ve danışmanlık ile en doğru ve verimli bir şekilde içselleştirilmesine verdiğimiz destektir.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.