Ana Sayfa Haberler NUMESYS, Uluslararası Yük Sertifikasyonu Testleri Sempozyumu’nda, ANSYS Çözümlerini Tanıttı

NUMESYS, Uluslararası Yük Sertifikasyonu Testleri Sempozyumu’nda, ANSYS Çözümlerini Tanıttı

ANSYS’in Türkiye’deki tek Elite Channel partneri olan NUMESYS, 4-5 Kasım tarihlerinde, Ankara’da gerçekleştirilen 3’üncü Uluslararası Yük Sertifikasyonu Testleri Sempozyumu’na katıldı.

Birçok mühendisi ile birlikte standında yerini alan NUMESYS, sempozyum katılımcılarına; ANSYS ile sunduğu mühendislik çözümleri ve ANSYS kullanıcılarına çevrimiçi eğitim imkanı sunan NUMESYS LEARNING Portal hakkında bilgi verdi. NUMESYS, sempozyumun konusuna uygun olarak, sektör profesyonellerini;

  • ANSYS SCADE ile DO-178C’ye uygun sistem/yazılım tasarımı ve sertifikasyonunun,
  • ANSYS Medini Analyze ile RAMS ve fonksiyonel emniyet analizlerinin,
  • ANSYS Twin Builder ve ANSYS çoklu fizik çözümleri ile platform/sistem simülasyonlarının

prototipleme ve fiziksel test süreçlerinde sağlayacağı katkılar konusunda bilgilendirdi.

 

 

Öte yandan, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, firmanın standını ziyaret ederek, NUMESYS’in sektöre sunduğu çözümler hakkında bilgi aldı. Bakan Yardımcısı Kacır’ı karşılayan isimler; NUMESYS ortakları Emre Öztürk ve Dursun Öner, NUMESYS Genel Müdürü Ekin Ersan ve Genel Müdür Yardımcısı Berrak Öncel oldu.

 1,217 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.