Ana Sayfa Haberler NUMESYS, Yetkinliğini ve Bilgi Birikimini, Dünya Genelindeki ANSYS İş Ortaklarına Anlatacak

NUMESYS, Yetkinliğini ve Bilgi Birikimini, Dünya Genelindeki ANSYS İş Ortaklarına Anlatacak

ANSYS’in, Türkiye’deki “Elit” statüsündeki partneri olan NUMESYS, ANSYS’in, 4-7 Ağustos tarihleri arasında iş ortaklarına özel olarak düzenleyeceği ACE Electronics Summit 2020’de, ilgi çekici bir konu ile yer alacak.

Dünya genelinde ANSYS partnerlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek çevrim içi buluşmada, NUMESYS, “Motorla Sürülen Turbomakinalarda Alçak-Frekans Uygulamaları ve Dijital İkiz Yaratılması” konulu çalışması ile organisazyonda yer alacak. Etkinlik, NUMESYS’in, ANSYS ve tüm dünyadaki partner firmaları arasında, dijital ikiz ve ilgili teknolojilere verdiği önemi göstermesi ve kazandığı yetkinlik ile bilgi birikimini (know-how) paylaşması açısından önem taşıyor.

Bu buluşmanın düzenlenmesinde emeği geçenler arasında, ANSYS’ten Jared Harvest, Tom MacDonald, Pavani Gottipati gibi önde gelen isimler de yer alıyor.   

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.