Ana Sayfa Haberler NUMESYS, Yetkinliğini ve Bilgi Birikimini, Dünya Genelindeki ANSYS İş Ortaklarına Anlattı

NUMESYS, Yetkinliğini ve Bilgi Birikimini, Dünya Genelindeki ANSYS İş Ortaklarına Anlattı

ANSYS’in, Türkiye’deki “Elit Channel” statüsündeki partneri olan NUMESYS, ANSYS’in, 4-7 Ağustos tarihleri arasında partnerlerine özel düzenlediği ACE Electronics Summit 2020’e güçlü bir katılım sağladı.

Dünya genelinde ANSYS partnerlerinin katılımıyla gerçekleştirilen çevrim içi buluşmada, NUMESYS, “Motorla Sürülen Turbomakinalarda Alçak-Frekans Uygulamaları ve Dijital İkiz Yaratılması” konulu çalıştayı düzenledi. NUMESYS’in çalıştayında, firmanın hem uygulamada hem de akademik alanda kendini geliştirmiş mühendisleri sunumlar gerçekleştirdi. Bu etkinlik, NUMESYS’in, ANSYS ve tüm dünyadaki partner firmaları arasında, dijital ikiz ve ilgili teknolojilere verdiği önemi göstermesi ve kazandığı yetkinlik ile bilgi birikimini (know-how) paylaşması açısından önem taşıyordu.

Buluşmanın düzenlenmesinde emeği geçenler arasında, ANSYS’ten Jared Harvest, Tom MacDonald, Pavani Gottipati gibi isimler de yer alıyor.   

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.