Ana Sayfa Haberler NUMESYS’ten, Kuruluş Yıl Dönümünde, Anlamlı Davranış: Koronavirüs ile Mücadele için Tıbbi Malzeme Desteği Sağlayacaklar

NUMESYS’ten, Kuruluş Yıl Dönümünde, Anlamlı Davranış: Koronavirüs ile Mücadele için Tıbbi Malzeme Desteği Sağlayacaklar

Dünya genelinde yürütülen önemli savunma ve havacılık projelerinde yoğun olarak kullanılan ANSYS çözümlerinin; satışı, teknik desteği ve uygulama eğitimleri konularında, sektörün güvenilir çözüm ortağı olan NUMESYS, 4 Nisan’da, bir kuruluş yıl dönümünü daha geride bıraktı. Firma tarafından yapılan açıklamada, bu yıl kutlama yapılmayacağı, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) ile mücadele için tıbbi malzeme desteği verileceği açıklandı.

2019 yılını 64 çalışanı, Türkiye’de 5 farklı şehirde ofisleri, 500’den fazla müşterisi ve mühendislik hizmeti proje desteği ile tamamlayarak yeni bir iş yılına başlayan firma, 2020 yılı ve sonrası için sunacağı hizmetleri; sürdürülebilirlik ve güvenirlilik esasına uygun olarak daha da ilerletmek istiyor.

Firma tarafından 6 Nisan’da paylaşılan basın bülteninde açıklamalarına yer verilen NUMESYS Genel Müdürü Ekin Ersan, Ekim 2018’de, 34 çalışanı olan NUMESYS’in, Şubat 2020’de mevcut çalışan sayısının 64’e ulaştığını söyledi. NUMESYS’in faaliyet gösterdiği alanda da rekabet koşullarının arttığını vurgulayan Ersan, daha çok gelişmek için iş birlikleri ve stratejik ortaklıklar kurmaları gerektiğini aktardı. Firmanın stratejik hedeflerini sıralayan Ersan, ANSYS’in büyümesine göre yurt içinde çeşitli iş birlikleri yapacaklarını belirtti.

2020 yılı içerisinde NUMESYS’in üzerinde durduğu bir diğer konu ise eğitim videolarını içeren NUMESYS Learning Portal olacak. Firma, şu anda sadece müşterilere açık olan bu eğitim portalını, ilgililerinden öğrencilere kadar herkese açık bir hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. NUMESYS, eğitimlerin ardından ise geçerliliği olan bir başarı sertifikası vermeyi hedefliyor. Müşterilere yönelik teknik destek süresini de kısaltmayı da amaçlayan firma, ortalama müdahale süresini 4 saatin altına indirmek çalışıyor.

Açıklamada, COVID-19 nedeniyle kuruluş yıl dönümü kutlamalarının gerçekleştirilmeyeceği belirtildi. Firma, kutlama yapmak yerine, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, Koronavirüs ile mücadele için tıbbi malzeme desteği vereceğini açıkladı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.