Ana Sayfa Haberler Nurol Makina BSDA 2022’ye Katılıyor

Nurol Makina BSDA 2022’ye Katılıyor

Nurol Makina, 18-20 Mayıs tarihleri arasında, Bükreş’te düzenlenen Black Sea Defense, Aerospace and Security (BSDA / Karadeniz Savunma, Havacılık ve Güvenlik) fuarına katılacak. Firma, 3. kez katıldığı fuarda, bu yıl, NMS 4×4 aracının pikap konfigürasyonunu sergileyecek.

Fuarda sadece NMS 4×4 pikap konfigürasyonunu sergileyecek olsa da Nurol Makina, Romanya’ya tüm ürün yelpazesinin sunuyor. Firma yetkilileri, Nurol Makina araçlarının konfigürasyon çeşitliliğinin, Romanya Silahlı Kuvvetlerinin ve güvenlik güçlerinin çeşitli görev gereksinimlerini kolaylıkla karşıladığını vurguluyor.

Nurol Makina’nın 1500’ün üzerindeki aracı, 20’ye yakın ülkede, NATO ve BM Misyonları da dahil olmak üzere kritik görevlerde hizmet veriyor. NATO Genel Araç Mimarisi (NGVA)’ne sahip olan araçlara, farklı faydalı yükler entegre edilebiliyor. Firma yetkilileri,  bu kapsamda Romanya’ya özel faydalı yüklerin de entegre edilebileceğini belirtiyor. Araçlar, NGVA sayesinde 30 yıllık beklenen hizmet süreleri boyunca gerekebilecek yükseltmelere de hızlıca cevap verebiliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.