Ana Sayfa Haberler Nurol Makina, EJDER YALÇIN 4×4’ü, Asya Sahnesine Çıkarmaya Hazırlanıyor

Nurol Makina, EJDER YALÇIN 4×4’ü, Asya Sahnesine Çıkarmaya Hazırlanıyor

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Nurol Makina, Endonezya’nın başkenti Jakarta’da, 7-10 Kasım tarihlerinde düzenlenen INDO DEFENCE 2018 fuarına katılacak ve EJDER YALÇIN 4×4’ü sergileyecek. Araç fuarda, bölge coğrafyasına özel olarak tasarlanan dijital kamuflajı ile yer alacak.

Koruma seviyesi, taktik kabiliyetleri ve faydalı yük taşıma kapasitesi ile kendi sınıfını yaratan EJDER YALÇIN 4×4, Sahra Çölü’nden Orta Asya’nın dağlarına kadar, birbirinden farklı ve zorlu coğrafyalarda girdiği testlerden başarıyla ayrıldı. Araç ayrıca, envanterine girdiği ülkelerde pek çok çatışmada kullanıldı ve muharebede kendini kanıtladı.

Yüksek faydalı yük taşıma kapasitesi ile öne çıkan araç, mevcut kullanıcılarının envanterinde de pek çok farklı konfigürasyonda kullanılıyor.

Nurol Makina Genel Müdürü Engin Aykol, fuar katılımları ile ilgili şunları söyledi: “Bu, bir Asya ülkesinde katıldığımız 3’üncü fuar. Bir yıl içerisinde, Asya’da 2 farklı fuara katıldık. Asya’da artmakta olan potansiyelin farkındayız ve yer aldığımız pazarlar arasına bu bölgeyi de eklemeyi hedefliyoruz. EJDER YALÇIN 4×4 daha önceki fuarlarda ok büyük ilgi gördü. Bu, INDO DEFENCE’e ilk katılışımız ve umarız burada da, diğer ülkelerde gördüğümüz ilgiyle karşılaşırız.”

 1,793 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.