Ana Sayfa Haberler Nurol Makina, EJDER YALÇIN ile DIMDEX 2024’te

Nurol Makina, EJDER YALÇIN ile DIMDEX 2024’te

Nurol Makina, savunma ve havacılık sektörünün Orta Doğu’daki en önemli fuarlarından biri olan DIMDEX 2024’te ürün ve çözümlerini sergileyecek. 4-6 Mart tarihleri arasında Doha’daki Qatar National Convention Centre’de (QNCC Qatar) gerçekleştirilecek olan fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Nurol Makina Genel Müdürü ve CEO’su Engin Aykol, “Bu fuarda yer alarak, en son teknoloji ürünlerimizi ve çözümlerimizi, bölgedeki dost ve müttefiklerimizle buluşturacak olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Özellikle EJDER YALÇIN 4×4’ün, yüksek performansı ve modüler yapısıyla bölgedeki zorlu koşullara en uygun çözümlerden biri olarak öne çıktığını belirten Aykol, fuar boyunca Nurol Makina’nın H5-316 numaralı standını ziyaret eden tüm misafirlere ürünleri ve çözümleri hakkında detaylı bilgi vermeye hazır olduklarını dile getirdi. Katılımcılar, halihazırda Katar Güvenlik Kuvvetleri ve Katar Kara Kuvvetleri’nin farklı birimlerinin kullanımında olan, Nurol Makina’nın amiral gemisi EJDER YALÇIN 4×4 taktik tekerlekli zırhlı aracını da yakından inceleme fırsatı bulabilecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.