Ana Sayfa Haberler Nurol Makina, EJDER YALÇIN ve YÖRÜK ile DSEI 2019’un Çekim Merkezi Oluyor

Nurol Makina, EJDER YALÇIN ve YÖRÜK ile DSEI 2019’un Çekim Merkezi Oluyor

Nurol Makina, kara araçları konusundaki kabiliyetlerini DSEI 2019 fuarında sergiliyor. Şirketin standında yer alan EJDER YALÇIN ve YÖRÜK (NMS) fuar katılımcılarının ilgi odağı oldu.

DSEI’a ikinci kez katılan Nurol Makina, fuarın katılımcılarını N10-262 numaralı standında karşılıyor. Son olarak Macaristan’a yaptığı ihracatla Avrupa pazarının kapısını açan şirket, bu fuar ile iş birliklerini artırmayı hedefliyor.

Bugün 6 ülkenin envanterinde bulunan EJDER YALÇIN, fuarda, EOS tarafından üretilen Venom Uzaktan Komutalı Silah Sistemi’ne entegre edilmiş AEI Systems’in 30 mm’lik topu ile sergileniyor. Birçok farklı konfigürasyonu geliştirilen EJDER YALÇIN, bu silah sistemi ile ilk kez sergileniyor.

 

Nurol Makina, DSEI 2017’de prototip olarak sergilediği YÖRÜK’ü ise bu kez üzerinde ASELSAN tarafından üretilen Sarp Zafer Uzaktan Komutalı Silah Sistemi ile her türlü göreve hazır bir araç olarak sahneye çıkardı.

İngiltere’deki ExCeL London fuar merkezinde, 10 Eylül’de başlayan DSEI 2019, 13 Eylül’e kadar devam edecek.

 1,508 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.