Ana Sayfa Haberler Nurol Makina UK, Make UK Defence’e Katıldı

Nurol Makina UK, Make UK Defence’e Katıldı

Nurol Makina UK, Birleşik Krallık’taki Make UK Defence ekosistemine katıldı. Ülkede savunma ve havacılık sanayisi alanında faaliyet gösteren üreticilerin gelişmesi, inovasyona ayak uydurması ve rekabet gücünü arttırmak gibi hedeflere odaklanan Make UK Defence, Nurol Makina’nın West Midlands’ta kurduğu yeni şirketi Nurol Makina UK’i üyeliğe kabul etti.

1976 yılında kurulan ve 1992 yılından bu yana savunma ve havacılık sektöründe 4×4 taktik tekerlekli zırhlı araç üretimi yapan Nurol Makina, kısa süre önce Nurol Makina UK’i kurarak Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermeye başladı. Nurol Makina UK Ülke Direktörü David Zevulun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Make UK Defence ekibiyle çalışmayı dört gözle beklediklerini söyledi. Zevulun, Nurol Makina UK’in, başta NATO ve diğer müttefik ülkeler olmak üzere yurt dışındaki kuruluşlar için DRAGON 4×4, NMS 4×4, NMS-L 4×4 üretmeyi hedeflediğini dile getirdi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.