Ana Sayfa Haberler ONUR Mühendislik A.Ş.nin Çözüm Kümesi Genişliyor

ONUR Mühendislik A.Ş.nin Çözüm Kümesi Genişliyor

MSI Dergisi’nin 186’ncı sayısında yayımlanan DSS 2019 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

ONUR Mühendislik A.Ş., etkinlikte, haberleşme alanındaki genişleyen çözüm kümesini ön plana çıkardı. Etkinlik sırasında, firma tarafından; “Deniz Platformlarında Ses ve Veri İletişim Sistemlerinde Son Gelişmeler ve Uygulamalar” başlıklı bir sunum da gerçekleştirildi.

ONUR Mühendislik A.Ş., platform içi haberleşmeye yönelik Gemi Entegre Muhabere Sistemi (GEMS) çözümden platformalar arası Deniz Telsiz Taktik Ağı (DETTA) ve Sahil-Net çözümlerine kadar geniş bir yelpazede ürünlere sahip. Bu ürün ailesi; sonobuoy veri aktarımı, insansız hava aracı-gemi haberleşme çözümü gibi özel çözümleri de kapsıyor. Firmanın ürün ailesinin ortak özellikleri arasında; mevcut klasik telsizlerle tam entegrasyon, kesintisiz hizmet için gelişmiş yedeklilik, yüksek hızlı ve güvenlikli ağ altyapısı, askeri standartlara uygunluk ve kripto sistemleriyle uyumluluk yer alıyor.

Firmanın standının her iki yanında, DETTA projesi kapsamında geliştirilen sistemler sergilendi.

 

 1,246 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.