Ana Sayfa Arşiv Onur Mühendislik, İspanya’da Çözümlerini Anlatacak

Onur Mühendislik, İspanya’da Çözümlerini Anlatacak

ONUR Mühendislik, Ses İletişim ve Haberleşme, Hava Trafik Kontrol Yönetim ve İnsansız Hava Araçlarına Yönelik Ses Haberleşme Çözümlerini İspanya’da Tanıtacak.

12-14 Mart tarihleri arasında İspanya’da yapılacak olan World ATM Congress (Dünya Hava Trafik Yönetimi Konferansı) 2019’a Türkiye’den Onur Mühendislik A.Ş. firması katılacak.

Firma, bu etkinlikte ED-137 Uyumlu IP Tabanlı Ses İletişim ve Haberleşme Çözümlerini (IP VCS/VRS), Hava Trafik Kontrol Yönetim Çözümlerini (Mobil Hava Trafik Kontrol Kulesi) ve İnsansız Hava Araçlarına Yönelik Ses Haberleşme Çözümlerini tanıtacak.

EUROCAE ED-137 uyumlu IP VCS/VRS sistemleri, modern iletişim sistemleri ile klasik sistemlerin birlikte çalışmasına olanak sağlıyor.

Sistemler, kullanıcısına, tüm sivil ve askeri hava kontrol ihtiyaçları için kendini kanıtlamış donanım ve kullanıcı dostu ara yüzlerle maliyet etkin çözüm sunuyor.

ONUR Mühendislik A.Ş.’nin insansız hava araçları için geliştirdiği ses haberleşme çözümleri de; Taktik İnsansız Hava Araçlarında 40.000, MALE (Medium Altitude Long Endurance / Orta İrtifa Uzun Havada Kalışlı) İnsansız Hava Araçlarında ise 20.000 saatin üzerinde kullanım oranlarıyla kendini sahada kanıtlamış sistemler olma özelliğini taşıyor.

Firma, fuara, EUROCAE ED-137 uyumlu IP tabanlı ses iletişim ve haberleşme sistemlerine yönelik ürün portföyünü de götürecek ve kullanıcıların gerçek sistemi test etmelerine olanak sağlayacak.

Etkinlikte ayrıca; Mobil Hava Trafik Kontrol Kulesi poster ve film gösterimleri ile tanıtılacak; insansız hava araçlarına yönelik ses haberleşme sistemlerinin sivil uygulama alanlarıyla ilgili de katılımcılara bilgi verilecek.

 847 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.