Ana Sayfa Haberler IDEF’i Yoğun Geçiren OSSA, Yeni Üyelik Başvuruları Aldı

IDEF’i Yoğun Geçiren OSSA, Yeni Üyelik Başvuruları Aldı

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA), IDEF’21 fuarı sırasında, pek çok KOBİ’den üyelik başvurusu aldı.

Kümelenme, fuar faaliyetlerine ilişkin olarak 3 Eylül’de bir açıklama yaptı. Buna göre OSSA, fuar sırasında yerli ve yabancı katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Fuarda yapılan çeşitli görüşmelerde, uluslararası heyetler, daha yakından tanımak üzere, OSSA’yı ve üyelerini ziyaret etmek istediklerini dile getirdi.

Fuara, OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve OSTİM Teknik Üniversitesi ile birlikte stant açarak katılan kümelenme, sektördeki yerli ve milli projelere üyeleri tarafından yapılan katkılar ile üyelerinin sunduğu ürün, hizmet ve kabiliyetleri tanıttı.

OSSA standında; OSTİM Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek ve OSSA Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ertuğ, ziyaretçilere OSTİM’deki çalışmaları ve geliştirilen projeleri anlattı.

OSSA, fuar kapsamındaki faaliyetlerinde, yabancı heyetleri ve firmaları ve yerli kurum ve kuruluşları, 12-14 Ekim 2022’de gerçekleştirilecek olan Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri’ne (ICDDA) de davet etti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.