Ana Sayfa Haberler OSSA, Pakistan ile İş Birliğini Geliştiriyor

OSSA, Pakistan ile İş Birliğini Geliştiriyor

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA)’nin, IDEAS 2018 fuarı sırasında çeşitli temaslarda bulunarak ilişkilerini geliştirdiği Pakistan Hava Kuvvetlerinden Tuğg. Dr. Liaquat Ullah, iş birliği faaliyetlerini devam ettirmek amacıyla OSTİM’i ziyaret etti.

OSSA tarafından 24 Haziran’da yayınlanan habere göre, Aviation City Pakistan Proje Direktörlüğü görevini yürüten Tuğg. Dr. Ullah, Türkiye’de havacılık alanında üretim yapan firmalar hakkında bilgi aldı. OSTİM’deki sektörel kümelenmelere ve bu alandaki tecrübelere dikkat çeken Tuğg. Dr. Ullah, Pakistan’da da sektörel kümelenmeler oluşturmayı, Türkiye ile iş birliği imkânlarını artırmayı amaçladıklarını ve bu konuda OSTİM’in tecrübesinin kendileri için iyi bir fırsat olduğunu vurguladı.

Pakistan’da, 27-30 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen IDEAS 2018’e, Türk savunma ve havacılık sanayisinden de birçok temsilci katılım sağlamıştı.

 1,286 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.