Ana Sayfa Haberler OSSA, Paris Air Show’da 300’ün Üzerinde Görüşme Gerçekleştirdi

OSSA, Paris Air Show’da 300’ün Üzerinde Görüşme Gerçekleştirdi

MSI Dergisi’nin 182’nci sayısında yayımlanan PARIS AIR SHOW’ 19 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin internet sitesinde paylaşılmıştır:

 

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA), PAS 2019’a, 16 firmasıyla birlikte katıldı. OSSA ve üyesi firmalar, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) projesi kapsamında alınan destekle katıldıkları fuarda, 300’ün üzerinde ikili iş görüşmesi gerçekleştirdi.

OSSA, UR-GE projesinde aldığı halkla ilişkiler hizmeti ile hazırlanan ve üyelerini detaylı olarak tanıtan katalogları da görüşme gerçekleştirilen firmalara ve yabancı temsilcilere dağıttı. OSSA’nın, UR-GE projeleri kapsamında, 2015 yılında 19 firma, 2017 yılında 8 firma ve 2019 yılında 16 firma ile katıldığı PAS sırasında yaptığı görüşmeler; KOBİ’lerin ihracatlarının geliştirilmesine ve kabiliyet ve potansiyellerinin tanıtımına katkı sağlıyor.

OSSA heyeti, Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Dr. İsmail Hakkı Musa ile de bir araya gelerek, üyesi KOBİ’ler hakkında bilgi sundu. OSSA ayrıca, GIFAS ile gerçekleştirilen Fransa-Türkiye Delegasyonu toplantısına, Avrupa Havacılık Kümelenmeleri Birliği (EACP) resepsiyonuna ve Global Aerospace Cluster Summit 2019 (Küresel Havacılık Kümeleri Zirvesi 2019) etkinliğine de katıldı.

rbt

 876 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.