Ana Sayfa Haberler OSSA, Paris Air Show’da, UR-GE Kapsamında 300’ün Üzerinde Görüşme Gerçekleştirdi

OSSA, Paris Air Show’da, UR-GE Kapsamında 300’ün Üzerinde Görüşme Gerçekleştirdi

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA), 16 firmasıyla birlikte 17-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Paris Air Show’a katıldı. OSSA ve üyesi firmalar, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) projesi kapsamında alınan destekle katıldıkları fuarda, 300’ün üzerinde ikili iş görüşmesi gerçekleştirdi.

Edinilen bilgilere göre, UR-GE projesi kapsamında, fuardan alınan halkla ilişkiler hizmeti neticesinde, yaptırılan kataloglar görüşme gerçekleştirilen firmalara ve yabancı temsilcilere dağıtıldı. OSSA’nın, UR-GE projeleri kapsamında, 2015 yılında 19 firma, 2017 yılında 8 firma ve 2019 yılında 16 firma ile katıldığı Paris Air Show’da, yaptığı görüşmeler; KOBİ’lerin ihracatlarının geliştirilmesine, kabiliyet ve potansiyellerinin tanıtımına katkı sağlıyor.

OSSA heyeti, Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Dr. İsmail Hakkı Musa ile de bir araya gelerek, üyesi KOBİ’ler hakkında bilgi sundu.

Öte yandan OSSA, Fransa’nın en büyük havacılık endüstrisi federasyonu GIFAS ile gerçekleştirilen Fransa-Türkiye Delegasyonu toplantısına, Avrupa Havacılık Kümelenmeleri Birliği (EACP) resepsiyonuna ve Global Aerospace Cluster Summit 2019 (Küresel Havacılık Kümeleri Zirvesi 2019) etkinliğine de katıldı.

 1,085 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.