Ana Sayfa Arşiv OSSA Yeni Yönetimini Belirledi

OSSA Yeni Yönetimini Belirledi

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (OSSA) 5’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 Ocak’ta Ankara’da yapıldı.

OSSA Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mithat Ertuğ’un açılış konuşmasının ardından Genel Kurul Başkanlık Divanı seçildi.

Toplantıya Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekçi, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Mustafa Murat Şeker, Savunma Sanayii Başkanlığı Sanayileşme Dairesi Başkanı Murat Çizgel ve sektörde faaliyet gösteren birçok şirketin temsilcisi de katıldı.

2017-2018 dönemi faaliyetlerinin değerlendirilmesi, tahmini bütçesi, yıllık üyelik aidatları ve giriş ücretlerinin görüşülmesinin ardından yönetim ve denetim kurulu seçimi yapıldı.

Buna göre, Yönetim Kurulu asil üyeliklerine; Küçükpazarlı Havacılık/Taha Küçükpazarlı, EMGE/Ahmet Mithat Ertuğ, Hazerfen Havacılık/Emre Fidan, Dora Makine/Bekir Sağlamyürek, ALKAN Makine/ Mehmet Alkan, Öznur Makine/Durali Ekiciler, UDEA/ İbrahim Uğurlu seçildi.

Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise Tolga Plastik/Mehmet Hakan Atalay, Metalurji Akdağ Isıl İşlem/Harun Otacı, Arıtes/Utku Karaca seçildi.

 766 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.