Ana Sayfa Arşiv Otokar, Tedarikçileriyle Bir Araya Geldi

Otokar, Tedarikçileriyle Bir Araya Geldi

Türkiye’nin köklü otomotiv şirketlerinden Otokar, 2018 yılında iş birliği yapılan ve yüksek performans gösteren tedarikçileriyle bir araya geldi.

Buluşmaya, “zamanında tedarik”, “maliyet”, “iş birliği”, “hızlı reaksiyon”, “kalite” ve “iş hacmi” gibi konularda performansı ile dikkat çeken 21 tedarikçi davet edildi.

Katılımcılara, İş Birliği ve Performans plaketleri verildi.

Otokar Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Alptekin, şirketin 2018 yılını başarıyla tamamladığını belirterek, tüm tedarikçilere teşekkür etti.

“Türkiye’nin dört bir yanında önemli teslimatlar gerçekleştirdiklerinin altını çizen Alptekin, faaliyet gösterdikleri segmentte 10’uncu kez Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs markası olduklarını söyledi.

Alptekin şöyle devam etti: “Savunma sanayisi alanında da, teknoloji ihracatına da başlayarak küresel bir marka olma yolunda hızla ilerliyoruz. Tedarikçilerimizi, başarıya ulaşmada en önemli iş ortaklarımız olarak değerlendiriyoruz. Ticari araç ve savunma sanayiinde bizimle birlikte ortak stratejiler oluşturarak, ortak ürün geliştirme, zamanında teslimat gibi detaylarla bizlere destek olan tüm tedarikçilerimize teşekkür ediyoruz”

Toplantı sonrasında Otokar’ın Sakarya’daki fabrikasına götürülen tedarikçilere, Otokar’ın 552 bin metrekare alana kurulu üretim alanları ve test merkezi gezdirildi.

 1,147 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.