Ana Sayfa Manşet Otonom Teknoloji, Doruk ve Dolunay ile Aerostatların Geleceğine Işık Tutuyor

Otonom Teknoloji, Doruk ve Dolunay ile Aerostatların Geleceğine Işık Tutuyor

Tasarlayıp geliştirdiği insansız sistemler ile adını duyuran Otonom Teknoloji, fuarda sergilediği; Doruk ve Dolunay aerostat modelleri dikkat çekiyor. İlk defa sanal bir fuara katılan Otonom Teknoloji’nin sergilediği ürünler arasında, kablolu insansız hava aracı Tetron ve Ministeer kontrol ünitesi gibi çözümler de bulunuyor.

Otonom Teknoloji Kurucusu ve Genel Müdürü A. Nezir Ertürk, fuara katılış amaçlarını şöyle özetledi: “Türkiye’nin en büyük sanayi kümelenmesi SAHA İstanbul’u, sektörümüz içerisinde faaliyet gösteren en aktif ve kıymetli kümelenmelerden biri olarak görüyoruz. Bu grubun liderliğinde başarıyla hayata geçirilen dünyanın ilk sanal savunma sanayi fuarı ile hem ulusal hem uluslararası pazardaki potansiyel kullanıcı ve iş ortaklarımıza ulaşmayı hedefledik. Bu sayede, havada kesintisiz görev yapabilen insansız hava platformlarımız hakkında farkındalık yaratmak, tasarım ve üretim kabiliyetlerimizi tanıtmak, platformlarımız ile farklı uygulama alanlarında ne tür ek kabiliyetler kazandırabileceğimizi aktarmak istedik.”

SAHA EXPO 2020 Özel Dosyası’nın giriş haberine ulaşmak için: https://www.savunmahaber.com/202-saha-expo-2020-ozel-dosyasi/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.