Ana Sayfa Manşet Özben, Şelter Üretiminden Entegrasyonuna, Operatör Konsollarından Kompozit İmalata, Tüm Kabiliyetleriyle Sahaya Çıktı

Özben, Şelter Üretiminden Entegrasyonuna, Operatör Konsollarından Kompozit İmalata, Tüm Kabiliyetleriyle Sahaya Çıktı

Savunma ve havacılık sektörüne; Özben Savunma, Özben Kompozit, Özben Teknoloji ve Özben Tasarım firmalarıyla hizmet veren Özben, SAHA EXPO’da, şelter çözümlerini ve kompozit imalat kabiliyetlerini ön plana çıkardı.

Özben Savunma, şelter sistemleri çözümlerini, Baykar ve CTech gibi firmalar için üretiyor. Firma, fuarda, Baykar ile Bayraktar TB2 SİHA ve İHA’ları için yeni nesil şelter tedarik anlaşması da imzaladı.

Özben Savunma, ihtiyaca göre alüminyum sandviç panellerden oluşan ya da çelik şaseye sahip olan şelterler üretebiliyor. Özben Savunma, bunları kabuk şelter olarak teslim edebildiği gibi tüm alt sistemler entegre edilmiş (anahtar teslim) bir şekilde de teslim edebiliyor. Özben Savunma’nın sunduğu anahtar teslim hizmet; tasarım, üretim ve test süreçlerinin yanı sıra proje yönetimini de kapsıyor. Böylece ana yükleniciler, talep ettikleri şeltere, asgari iş gücü harcayarak ulaşabiliyor.

Firma, operatör konsolları ve kabinetler de üretiyor. Firmanın bu alandaki müşterileri arasında ASELSAN da yer alıyor.

Özben Savunma’nın üretip teslim ettiği şelter çözümlerinden biri, firmanın standında yer aldı.

Kompozit İmalat için Fabrika Geliyor

Hedefinde savunma, havacılık ve otomotiv sektörleri olan Özben Kompozit ise seri üretim faaliyetlerine, ASO 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde inşa edilmekte olan yeni fabrikasında, Mart ayında başlamayı planlıyor. Firma, farklı platform ve sistem üreticileri için test parçaları ve gösterim amaçlı ürünler üretmeye başladı.

Özben Kompozit, test amaçlı ürettiği bir parçayı sergiledi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.