Ana Sayfa Haberler Özgür Güleryüz, STM Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Özgür Güleryüz, STM Genel Müdür Yardımcısı Oldu

MSI Dergisi’nin 172’nci sayısında yayımlanan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

On yıldan fazla bir süredir STM’de görev yapan Özgür Güleryüz, 2 Ocak’ta, STM Mühendislik ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı. 1996 yılında, Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini alan Özgür Güleryüz, aynı bölümde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı. 1998 yılında yüksek lisans derecesini alan Güleryüz, 2012 yılında ise Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde Executive MBA programını tamamladı.

1998 yılında, Finlandiya’nın Tampere şehrinde bulunan Nokia Mobile Phones firmasının AR-GE bölümünde iş hayatına başlayan Özgür Güleryüz, 2003 yılı başında Türkiye’ye döndü. Türkiye’deki kariyerine, ASELSAN’da, haberleşme teknolojileri, bilgi güvenliği ve siber güvenlik alanlarında görev alarak başladı. 2007 yılında STM’ye geçiş yapan Güleryüz, kurum içinde farklı projelerde teknik yönetici, proje yöneticisi, danışmanlık ve denizcilik projelerinin bağlı bulunduğu Sistem Mühendisliği Müdürlüğü ve Kalite Güvence Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı.

MSI Dergisi olarak, Özgür Güleryüz’e, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 2,168 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.