Ana Sayfa Manşet PALS, Deniz Platformlarını da Kapsama Alanına Aldı

PALS, Deniz Platformlarını da Kapsama Alanına Aldı

PALS, P-MAR ürünüyle deniz platformlarında kullanılan uydu muhabere antenleri alanına da adım attı. Firma, bu yeni ürününü, ilk kez SAHA EXPO’da sergiledi. PALS’in yurt dışında yerleşik bir çözüm ortağıyla birlikte maliyet-etkin bir çözüm olarak ortaya koyduğu P-MAR, hem askeri hem de sivil platformlarda kullanılabiliyor. PALS ve çözüm ortağı, deniz platformlarına yönelik antenleri birlikte geliştirip üretmeyi hedefliyor.

Çalışmalarını “Türkiye’nin önde gelen anten tasarım evi olma” hedefiyle yürüten PALS, standında, PPA serisi faz dizilimli düz panel antenini de sergiledi. Firma, bu ürün ailesinde yer alan PPA-Ku ve PPA-Ka modellerinin, alanlarında, Türkiye’nin ilk özgün çözümleri olduğunu vurguluyor.

PALS, Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından yönetilen offset yükümlülükleri kapsamında bir yurt dışı firma ile mühendislik hizmetlerini konu alan bir anlaşma da imzaladı. Bu anlaşma kapsamında yürütülecek proje, PALS’in üstlendiği ilk offset projesi olacak.

PALS, P-MAR ürünüyle deniz platformlarında kullanılan uydu muhabere antenleri alanına adım atıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.