Ana Sayfa Manşet PALS, LEO ve MEO Uydularla İHA’lara Yönelik Yeni Antenini Tanıttı

PALS, LEO ve MEO Uydularla İHA’lara Yönelik Yeni Antenini Tanıttı

P-X/Y-100

Son kullanıcının uydu haberleşmesi ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan PALS, SAHA EXPO’da, P-X/Y-100 antenini ilk kez tanıttı.
Alçak dünya yörüngesindeki (LEO) ve orta dünya yörüngesindeki (MEO) uydular ve İHA’lar gibi platformlarla iletişim kurabilmek amacıyla geliştirilen ürün, 100 cm çapında reflektöre sahip. P-X/Y-100, yatay ve dikey eksende, üzerindeki dâhili motorları kullanarak dönüyor ve bu sayede hedefini otomatik olarak takip edebiliyor. Anten ayrıca, acil durumlarda manuel olarak da yönlendirilebiliyor. P-X/Y-100, benzer özellikteki antenlerin en büyük problemlerinden biri olan tepe noktadaki ölü bölge problemini, “Zenith Keyhole” teknolojisiyle aşıyor. Bu teknoloji sayesinde, P-X/Y-100’ün takip ettiği nesne tam tepe noktasından (zenith) geçiyor dahi olsa ürün pürüzsüz bir hareketle takibe devam edebiliyor. Bu kabiliyetle veri kayıpları asgari seviyeye indiriliyor.

 497 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.