Ana Sayfa Haberler Paris Air Show 2021 İptal Edildi

Paris Air Show 2021 İptal Edildi

21-27 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılması planlanan 54. Uluslararası Paris Hava Gösterisi (Paris Air Show 2021), COVID-19 pandemisinin getirdiği belirsizlikler nedeniyle iptal edildi. Fuarı düzenleyen Fransız Havacılık ve Uzay Endüstrileri Kurumunun (GIFAS) 7 Aralık tarihinde yaptığı açıklamaya göre, katılımcı firmaların ödedikleri tüm ücretlerin tamamı geri ödenecek ve bir sonraki fuar, 2023 yılının Haziran ayında yapılacak.

Uluslararası Paris Hava Gösterisi ve Daher Grup Başkanı Patrick Daher, iptale ilişkin açıklamasında, “Paris Hava Gösterisi’ni 2021 yılında gerçekleştiremeyeceğimiz için açıkça hayal kırıklığına uğradık. Tüm ticareti fuar etkinliklerinin aylarca askıya alınmasından sonra, uluslararası havacılık ve savunma camiası buluşmayı dört gözle bekliyordu. 2023 yılında gerçekleştirilecek fuarda, havacılık endüstrisinin uluslararası ölçekte yeniden dirilişini kutlamayabilmek için çalışmalara şimdiden başladık.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.