Ana Sayfa Haberler Poliüretan Sistemleri Üreticisi Kimpur, SaSaD’a Üye Oldu

Poliüretan Sistemleri Üreticisi Kimpur, SaSaD’a Üye Oldu

Savunma ve havacılık sanayisine yönelik faaliyetlerini genişletmeyi hedefleyen Kimpur, 17 Ekim’de paylaştığı basın bülteni ile Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği’ne (SaSaD) üye olduğunu duyurdu.

Faaliyetlerinin 39 yıllık deneyimiyle yürüten ve Kimpur’un üretimini yaptığı poliüretan sistemler; ayakkabı, otomotiv, mobilya, yalıtım, inşaat ve ısıtma-soğutma sektörlerinde de kullanılıyor.

Kimpur CEO’su Cavidan Karaca

Ar-Ge merkezlerinin 27 kişilik donanımlı bir ekipten oluştuğuna dikkat çeken Kimpur CEO’su Cavidan Karaca, SaSaD üyelikleriyle ilgili şunları söyledi: “Mayıs 2017 tarihinden itibaren Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi sertifikasına sahip olan bir şirket olarak, sektöründe uzman Ar-Ge ekibimiz sayesinde, sürdürülebilir ve yüksek katma değerli ürünler üretmeye devam ediyoruz; hem üniversitelerle hem müşterilerimizle yeni ürünler geliştiriyoruz. Savunma sanayisi de bu şekilde radarımıza girdi. Mevcut projelerimiz ve portföyümüze katacağımız yeni projelerle savunma sanayimize, ülkemize hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.