Ana Sayfa Özel DosyalarIDEF 2021 Powell Electronics, Mevcut ve Potansiyel Müşterileri ile Buluştu

Powell Electronics, Mevcut ve Potansiyel Müşterileri ile Buluştu

Powell Electronics Türkiye Pazarı Müdürü Sarp G. Temür

Havacılık standartlarına ve askeri standartlara uygun konektör, arkalık, kontak gibi detay kablaj malzemelerini temin eden Powell Electronics, IDEF 2021’de bir dizi görüşme yaptı.

Firmanın asıl müşteri portföyünü, kablaj imalatı konusunda çalışan alt yükleniciler oluşturuyor. Powell Electronics, bu alt yüklenici firmaların yanı sıra TUSAŞ, TEI, Roketsan, ASPİLSAN Enerji, Kale Aero, BMC, Otokar ve Katmerciler gibi ana yüklenicilerle de toplantılar gerçekleştirdi. Ayrıca, faaliyetlerinde, Powell Electronics’in sağladığı bileşenleri kullanan Ar-Ge firmalarıyla da temaslarda bulundu. Powell Electronics yetkilileri, toplamda, 50’yi aşkın firma yetkilisi ile görüşmeler yaptı.

Powell Electronics Türkiye Pazarı Müdürü Sarp G. Temür, fuar ile ilgili değerlendirmelerini şöyle aktardı: “Fuar, Türkiye’deki mevcut ve potansiyel müşterilerimizin neredeyse tamamıyla buluşma şansı yakaladığımız bir platform oldu. Pandemi sebebiyle gerçekleştiremediğimiz yüz yüze görüşmelerin, aslında iş birliği konusunda ne kadar değerli olduğunu, bir kez daha gördük. Neredeyse her toplantımızda dile getirilen, ürünlerimizin Türkiye’de stoklanması konusundaki talebin devam ediyor olduğunu da not ettik. Mevcut stratejimizi ve yerel stok ve yerel katma değerli üretimi de kapsayan orta vadeli planlarımızı müşterilerimizle paylaştık.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.