Ana Sayfa Haberler Powell Electronics ve AC Tasarım, Dünya Genelini Kapsayan Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Powell Electronics ve AC Tasarım, Dünya Genelini Kapsayan Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

AC Tasarım, Eurosatory fuarı sırasında, 13 Haziran’da, Powell Electronics ile dünya genelini kapsayan bir distribütörlük anlaşması imzaladı. Böylece AC Tasarım, havacılık standartlarına ve askeri standartlara uygun konektör, arkalık, kontak gibi detay kablaj malzemelerini temin eden, dünyanın önde gelen distribütörlerinden Powell Electronics’in listesinde yer alan ilk Türk firması ve markası olacak.

Anlaşma uyarınca Powell Electronics, AC Tasarım’ın VG 96936-10:2007-10, JOSCAR akreditasyonuna sahip ve NATO-NSN kodlu EMI kablo ekranlaması çözümlerini, dünya genelinde müşterilerine sunacak.

Powell Electronics Fransa, Benelux, İsviçre, Türkiye ve Orta Doğu Satış Yöneticisi Nathalie Escalle, imzalanan anlaşmanın önemine dikkat çekti ve şunları söyledi: “AC Tasarım’ın EMI kablo ekranlaması konusundaki üst düzey tecrübe ve birikiminin, bizi iyi birer iş ortağı yaptığına ve birlikte, hızlı teslimat ve yüksek kalite konularında en iyi çözümü sunacağımıza eminim.”

AC Tasarım Yönetim Kurulu Üyeleri Arda Öngören ise bu iş birliğinin, firmanın tarihinde önemli kilometre taşlarından biri olduğunu belirterek şunları ifade etti: “AC Tasarım, askeri standartlarda, yüksek kalitede ve müşterinin beklentilerinin üzerinde çıkan özelliklerde EMI kablo ekranlaması çözümleri sunmayı hedefleyen bir firma. Powell Electronics’in kalite ve üstün müşteri hizmeti anlayışı konusundaki ünü ise onları, ürünlerimizin dünya genelinde dağıtımı için harika bir iş ortağı yapıyor.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.