Ana Sayfa Haberler Prof. Dr. Demir: “Halkımızın TSKGV’ye büyük bir teveccühü var.”

Prof. Dr. Demir: “Halkımızın TSKGV’ye büyük bir teveccühü var.”

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) Bağlı Ortaklıklar ve İştirakler Koordinasyon Toplantısı, Savunma Sanayii Başkanı ve TSKGV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’in başkanlığında, vakıf genel merkezinde düzenlendi. Toplantı ile ilgili bilgilendirme, Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından 21 Eylül’de yapıldı.

Vakfa bağlı ortaklıklar ve iştiraklerin yönetim kurulu başkan ve üyeleri ile genel müdürlerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda konuşan Prof. Dr. Demir, TSKGV’nin, Türk Silahlı Kuvvetlerini güçlendirmek ve modern teçhizat ve ekipmanlarla donatmak amacını hatırlattı. Prof. Dr. Demir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Halkımızın da gittikçe artan oranda vakfa büyük bir teveccühü var. Bu da yine hem savunma sanayisinin gelişmesi ile ilgili kamuoyu algısının artması hem de ülkemizin içinde bulunduğu mücadeleler ile ilgili halkımızın desteğini gösteren önemli bir unsur.”

Prof. Dr. Demir, TSKGV ile yakın iş birliğinin önemine dikkat çekerek “Bu toplantı da aslında bunu sağlamak amaçlı bir faaliyet. Zaman zaman vakfı ziyaret ediyoruz; zaman zaman da vakıf yönetim kurulunun şirketlerimizde toplantılarını yapıyoruz. Bu da koordinasyonumuzu derinleştiren bir unsur oluyor.” dedi.

TSKGV Genel Müdür V. Sadık Piyade’nin vakfın faaliyetlerine ilişkin sunum yaptığı toplantıda, bağlı ortaklık ve şirketlerin önümüzdeki döneme ilişkin yapacağı çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.