Ana Sayfa Manşet Profen, Yeni Taşınabilir Uydu Terminali PTA-180Ku ile Sahne Aldı

Profen, Yeni Taşınabilir Uydu Terminali PTA-180Ku ile Sahne Aldı

PTA-180Ku Taşınabilir Uydu Terminali hakkındaki bilgileri, Profen Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Uzmanı Meltem Bayraktar’dan aldık.

Profen, SAHA EXPO’da, yeni geliştirdiği PTA-180Ku Taşınabilir Uydu Terminali’ni ilk kez sergiledi. Firma, ürünü, afet durumlarında acil haberleşme ve karasal ağların yedeklenmesi gibi ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirdi. Ürün ayrıca, kesintisiz iletişimin vazgeçilmez olduğu ulusal güvenlikle ilgili uygulamalar için de çözüm sunuyor.

Karbon fiber malzemeden üretilen 1,8 metre çapında reflektöre sahip olan PTA-180Ku, alüminyum ayaklarla yere sabitleniyor. Terminalin reflektörü 9 ayrı parçadan oluşuyor ve parçalar birbirinden ayrıldığında, 3 adet kompakt kutu içerisinde taşınabiliyor. 75 kg ağırlığındaki sistem, kullanılacağı zaman hızlı bir şekilde kurulabiliyor. Hareketli bir kaide üzerinde bulunan reflektör, rulmanlı yapısı sayesinde istenilen istikamete kolayca çevrilebiliyor. Ürün üzerinde yer alan ve reflektörün farklı açılardaki konumunu gösteren skalalar ise hassas yönlendirme işlemini kolaylaştırıyor. Kaidenin hareketli parçalarının bakım gerektirmemesi de kullanıcılara ilave avantajlar sunuyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.