Ana Sayfa Haberler Proje Yönetimi Zirvesi 2018’de, Savunma ve Havacılık Sektörü de Konuşulacak

Proje Yönetimi Zirvesi 2018’de, Savunma ve Havacılık Sektörü de Konuşulacak

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

PMI Türkiye tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Zirvesi 2018, 22-23 Haziran tarihlerinde, Ankara’da, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı (BTK)’nda gerçekleştirilecek.

Bu yıl Öğrenen Organizasyonlar temasıyla düzenlenen etkinlik ile kurumların öğrenebilme kabiliyeti konusunda farkındalık yaratılmaya çalışılacak ve proje yönetimi ile kurumsal öğrenme güçlüğünün (organizasyonel disleksinin) nasıl alt edilebileceği tartışılacak. Zirvede, tema ile ilgili konuların yanı sıra PMBOK 6 hakkında da konuşulacak. Ayrıca, Ankara’da önemli bir yere sahip olan savunma ve havacılık sanayisine de tema çerçevesinde yer ayrılacak olan zirvede, proje yönetimindeki yenilikler, eğilimler ve başarılı uygulamalar ile ilgili birçok konuşma ve panel düzenlenecek. Etkinliğe erken kayıt yaptıranlar çeşitli indirimlerden faydalanabilecekler.

MSI Dergisi ise zirveye basın sponsoru olarak katkı veriyor.

Proje Yönetimi Zirvesi 2018’le ilgili detaylı bilgi ve katılım için: http://www.pmi.org.tr/summit/ankara2018/

 1,516 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.