Ana Sayfa Haberler Promec, ICDDA 2022’de, Pan&Tilt ve Mast Ürün Ailelerini Sergiliyor

Promec, ICDDA 2022’de, Pan&Tilt ve Mast Ürün Ailelerini Sergiliyor

Promec, silahlı kuvvetler ve güvenlik güçleri tarafından yoğun olarak kullanılan pan&tilt ürün ailesine yeni eklenen çözümleri ve yeni geliştirdiği mast ürün ailesini, 12-14 Ekim günlerinde Ankara’da gerçekleştirilmekte olan ICDDA 2022’de tanıtıyor.

TS-MPT-HD serisi pan&tiltler, ağır yükler için özel olarak tasarlandı.

Firma, pan&tilt, tripod ve mast alanındaki faaliyetlerini, TRIYOSYS markasıyla yürütüyor. Promec’in TRIYOSYS markası altında sunduğu TS-MPT motorize pan&tilt ailesi, ağır yüklerin taşınmasını ve yüksek hassasiyetle yönlendirme yapılmasını gerektiren uygulamalarda kullanılıyor. Manuel pan&tiltler, manuel olarak hassas konumlandırma ve hizalama gereksinimi duyulan kullanım senaryolarında öne çıkıyor. TRIYOSYS markalı mast ürün ailesi ise farklı ihtiyaçlar için hızlı konuşlanabilen, güvenilir mast çözümleri sunuyor.

TS-MPT-U, iki standart sürüme sahip. Ağır yükler, bu modele, U konfigürasyonunda bir destek koluyla yerleştiriliyor. Hafif yükler içinse L konfigürasyonu ihtiyaçları karşılayabiliyor.
9 m’lik eklemeli tripod mast

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.