Ana Sayfa Manşet Promec’ten Pan-Tilt, Tripod ve Mast İhtiyaçları için Kapsamlı Ürün Aileleri

Promec’ten Pan-Tilt, Tripod ve Mast İhtiyaçları için Kapsamlı Ürün Aileleri

Promec, SAHA EXPO’da; pan-tilt, tripod ve mast alanlarında oluşturduğu geniş ürün ailelerini tanıttı. Firma, bu alanlardaki faaliyetlerini, TRIYOSYS markası altında yürütüyor.

Promec’in TRIYOSYS markası altında sunduğu pan-tilt ürün ailesi;

  • Ağır yükler için kullanılan TS-MPT-HD,
  • Hassas yönlendirme için kullanılan TS-MPT-MD,
  • Maliyet etkinliğiyle öne çıkan TS-MPT-MD-S ve
  • Deniz araçlarında da kullanılan TS-MPT-U modellerinden oluşuyor.

Ürün ailesinde ayrıca, manuel olarak hassas konumlandırma ve hizalama gereksinimi duyulan kullanım senaryoları için manuel pan-tilt çözümleri de yer alıyor.

Promec, radar gibi faydalı yüklerin 3 eksende düzeylenmesini sağlayan çözümünü ilk defa sergiledi.

TRIYOSYS markalı mast ürün ailesi ise farklı ihtiyaçlar için hızlı konuşlanabilen, güvenilir çözümler sunuyor. Bunlardan eklemeli tripod-mast çözümleri, makaralı mekanizması ile boğum ekleyerek yükseklik ayarı yapılabilen sistemlerden oluşuyor. Taşınabilir manuel teleskopik mast çözümleri ise manuel olarak 1 dakika veya daha kısa sürede tam açık boya kadar uzatılabilen yükseltme sistemleri olarak öne çıkıyor.

Promec’in TRIYOSYS markası altında sunduğu MDT serisi orta yük tipi tripodlar, stabilitenin ve burulma gücünün kritik olduğu uygulamalar için tasarlandı. Bu tripodlar, boşluksuz ve güçlü yapıları sayesinde, hassas döner yük uygulamalarında kullanılıyor.

Promec, askeri silecekler de sağlıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.