Ana Sayfa Haberler REPKON, PAS’a İlk Defa Katıldı

REPKON, PAS’a İlk Defa Katıldı

MSI Dergisi’nin 182’nci sayısında yayımlanan PARIS AIR SHOW’ 19 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin internet sitesinde paylaşılmıştır:

 

PAS’a ilk defa katılan REPKON, akıtarak sıvama (flowforming) teknolojisi ile ürettiği, farklı işlevlere sahip parçaları sergiledi. Bunlar arasında; jet motorları için şaftlar, helikopter rotor şaftları, hidrolik silindirler, basınçlı tanklar ve akümülatörler yer alıyor. Firma ayrıca, 610 milimetre çapındaki roket gövdesini, uluslararası katılımcıların ilgisine sundu.

REPKON, fuara, öncelikli olarak bayrak göstermek amacıyla katıldı. Firma, önümüzdeki dönemde de fuar katılımlarına devam edecek. Bu kapsamda, gelecek yıl gerçekleştirilecek Farnborough Internationa Airshow’a da katılacak.

REPKON’un sergilediği çözümleri arasında; jet motorları için şaftlar, helikopter rotor şaftları, hidrolik silindirler, basınçlı tanklar ve akümülatörler yer aldı.

 

REPKON, 610 milimetre çapındaki roket gövdesini, uluslararası katılımcıların ilgisine sundu.

 982 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.