Ana Sayfa Haberler ROKETSAN, 20 Ülkenin Jandarma Teşkilatına, Kabiliyetlerini Tanıttı

ROKETSAN, 20 Ülkenin Jandarma Teşkilatına, Kabiliyetlerini Tanıttı

ROKETSAN, 31 Ekim’de İnternet sitesinden yaptığı açıklamalarla, Ekim ayı sonunda katıldığı iki ayrı etkinlikle ilgili açıklamalarda bulundu.

22-25 Ekim tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Uluslararası Jandarmalar ve Askerî Statülü Kolluk Kuvvetleri Birliği (FIEP) Zirve Toplantısı’na katılan ROKETSAN, zirve kapsamında gerçekleştirilen fuarda sergilediği, mini akıllı mühimmat ailesinden, MAM-L ve MAM-C ile katılımcıların ilgisini topladı.

Toplantıda; aralarında Fransa, İtalya, İspanya ve Portekiz’in de bulunduğu FIEP üyesi 20 ülkenin; Jandarma Genel Komutanları, Jandarma Lojistik Komutanları ve bu ülkelerin Türkiye’de görev yapan askerî ataşeleri yer aldı.

ROKETSAN, 23-25 Ekim tarihleri arasında ise OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi tarafından Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, 4’üncü Ankara Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA)’ne katıldı. Etkinliğin ilk gününde gerçekleştirilen panel kapsamında, ROKETSAN Yurtdışı Alımlar Müdürü Murat Dirik, Savunma Sanayi Alanında İş Birliği konusunda bir sunum yaptı.

Etkinlikte ayrıca, ROKETSAN standını ziyaret eden katılımcılara, ürünler hakkında bilgiler verildi.

 1,109 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.