Ana Sayfa Haberler Roketsan, Geniş Ürün Yelpazesiyle EDEX 23’te

Roketsan, Geniş Ürün Yelpazesiyle EDEX 23’te

Roketsan, 4-7 Aralık tarihlerinde Mısır’ın başkenti Kahire’de düzenlenen Afrika ve Orta Doğu’nun tek savunma ve güvenlik fuarı olan EDEX 2023’te (Egypt Defence Expo) yerini aldı. Uluslararası alanda 400’ün üzerinde firmayı ve 30 binin üzerinden katılımcıyı ağırlayan EDEX 23’te Roketsan, fuar aracılığıyla Türkiye ve Mısır arasındaki savunma ve havacılık sanayisi köprülerinin kurulmasında önemli rol almayı hedefliyor.

Hedef, Yeni Ticari İlişkiler

Roketsan geniş ürün yelpazesiyle güçlü bir katılım sağladığı EDEX’te yeni ihracat başarılarına imza atmayı amaçlıyor. Roketsan, EDEX’23’te, son teknoloji ürünleri TRLG-230 füzesini, MAM-C, MAM-L ve MAM-T mini akıllı mühimmat türlerini, L-UMTAS lazer güdümlü uzun menzilli tanksavar füze sistemini, OMTAS orta menzilli tanksavar silah sistemini, KARAOK kısa menzilli tanksavar silahını ve ATMACA gemisavar füzesini katılımcıların ilgisine sunuyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.