Ana Sayfa Haberler ROKETSAN-Raytheon İş birliği, Yeni Bir Sözleşme ve Ödülle Güçleniyor

ROKETSAN-Raytheon İş birliği, Yeni Bir Sözleşme ve Ödülle Güçleniyor

ROKETSAN, 30 Mayıs’ta İnternet sitesinden yaptığı açıklamayla Raytheon ile yürütmekte olduğu iş birliklerine ilişkin iki önemli gelişmeyi duyurdu.

ROKETSAN ve Raytheon, Patriot Programı kapsamında başarı ile tamamlanan 3 farklı projenin ardından, 16 Mayıs tarihinde, Patriot GEM-T Hava Savunma Füzesi Kontrol Bölümü Üretimi için de yeni bir sözleşme imzaladı. Patriot GEM-T Hava Savunma Füzesi Kontrol Bölümü Üretimi için dünyada onaylı tek kaynak olan ROKETSAN, ayrıca Raytheon’un Öncelikli Patriot Tedarikçisi durumunda.

 

Ayrıca; Raytheon tarafından 2009 yılından itibaren 8 yıl üst üste Tedarikçi Mükemmeliyet Ödülü ile ödüllendirilen ROKETSAN, 2017 yılı içerisinde gösterdiği performans nedeniyle, Raytheon tarafından 9’uncu defa aynı ödüle layık görüldü. ROKETSAN böylece 2’nci kez 4 Yıldız kategorisinde ödül almış oldu.

ROKETSAN’ın ödülü, 17 Mayıs’ta ABD’de düzenlenen 2017 Tedarikçi Mükemmeliyet Ödülü töreni sırasında, Raytheon IDS Başkan Yardımcıları Steve Murphy ve John Bergeron tarafından, ROKETSAN Genel Müdür Yardımcısı ve OES Grup Başkanı Hayri Torun ve Patriot CSA Programı Proje Lideri Anıl Karaçay’a takdim edildi.

Raytheon, Tedarikçi Mükemmeliyet Ödülü programını, müşteri ihtiyaçlarını aşan üstün hizmet ve çözüm ortaklığı sağlayan tedarikçileri belirlemek için her yıl düzenliyor.

 1,958 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.