Ana Sayfa Haberler Roketsan, TEKNOFEST Azerbaycan’da Gençlerin Ziyaretini Bekliyor

Roketsan, TEKNOFEST Azerbaycan’da Gençlerin Ziyaretini Bekliyor

Roketsan, kapılarını 26-29 Mayıs tarihleri arasında Bakü’de açan TEKNOFEST Azerbaycan’da gençlerle bir araya geliyor. Firma, standını ziyaret edenleri MAM-C, MAM-L ve MAM-T Mini Akıllı Mühimmatları, TRLG-122 ve TRLG-230 füzeleri, ALKA Yönlendirilmiş Enerji Silah Sistemi (YESS) ve Mikro Uydu Fırlatma Sistemi (MUFS) ile tanıştıracak. Roketsan ayrıca, Kahoot yarışması ve ALKA lazer oyunu ile gençlerin ilgi odağı olmayı hedefliyor.

Roketsan Genel Müdürü Murat İkinci, TEKNOFEST Azerbaycan’a katılımları hakkında yaptığı açıklamada, “Dost ve kardeş Azerbaycan’ımızda TEKNOFEST gibi ufukları aşan bir festivalin düzenlenmesi bizleri heyecanlandırıyor. TEKNOFEST Uzay, Havacılık ve Teknoloji Festivali’nin Azerbaycan’da ilk kez düzenlenmesi de iki ülke arasındaki dostluk, kardeşlik ve stratejik ittifakın bir diğer göstergesi olarak bizi gururlandırıyor. Ben ve ekip arkadaşlarım son teknolojiye sahip ürünlerimizi sergilemek ve anlatmaktan büyük mutluluk duyacağız. Tüm kardeşlerimizi bizlerle buluşmak için standımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.