Ana Sayfa Haberler ROKETSAN’da, Görev Devir Teslimi Gerçekleşti

ROKETSAN’da, Görev Devir Teslimi Gerçekleşti

ROKETSAN’ın yeni Genel Müdürü Murat İkinci, bayrağı Selçuk Yaşar’dan devraldı. Görev devir teslim töreni, 1 Temmuz’da gerçekleştirildi.

ROKETSAN, 11 Haziran’da gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul toplantısı ile yeni yönetimini belirlemişti. Bu kapsamda, ROKETSAN’ın kurulduğu 1988 yılından itibaren birçok başarılı çalışmada yer alan ve 2012 yılından beri Genel Müdürlük görevini üstlenerek, ROKETSAN’ın gelişimine büyük katkı sağlayan Selçuk Yaşar emekli oldu. Roketsan’ın Genel Müdürlük görevini, 20 senedir savunma sanayii alanında önemli çalışmalar yürütmüş, NATO projeleri de dâhil olmak üzere birçok üst düzey savunma projesinin tamamlanmasında kritik görevler üstlenmiş ve 2008’den beri STM’de üst düzey yöneticilik yapmış, 2018’den bu yana ise STM Genel Müdürlüğü’nü başarı ile yürütmüş olan Murat İkinci devraldı.

ROKETSAN tarafından paylaşılan mesajda, “Sayın Murat İKİNCİ’ye yeni görevinde başarılar diliyor ve ‘ROKETSAN ailesine hoş geldiniz’ diyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.