Ana Sayfa Advertorial SAHA EXPO 2020, 4-7 Kasım’da İFM’de

SAHA EXPO 2020, 4-7 Kasım’da İFM’de

MSI Dergisi’nin 191’inci sayısında yayımlanan Adveritorial, derginin internet sitesinde paylaşılmıştır:

Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığının desteğiyle, Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliğinin ana sponsorluğunda düzenlenen, yerli ve milli savunma ve havacılık sanayinin en görkemli buluşması SAHA EXPO 2020, 4-7 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yerli ve uluslararası iş birliği fırsatları yaratacak en doğru isimler, 4 gün boyunca, SAHA EXPO’da, Türkiye’nin yüksek teknoloji üretim potansiyeline tanıklık edecek ve sanayicilerle yüz yüze görüşmeler gerçekleştirecek.

Türkiye’nin, yaklaşık 15 yıldır başarıyla sürdürdüğü Milli Teknoloji Hamlesi’ne en güçlü desteği sunan; yerli ve milli savunma, havacılık ve uzay endüstrisine yönelik üretim yapan ana yüklenicileri, alt sistem üreticilerini ve tedarikçileri bir çatı altında buluşturan SAHA İstanbul tarafından organize edilen SAHA EXPO 2020, 4-7 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) gerçekleştirilecek.

Bir önceki fuara göre yaklaşık 4 kat büyük bir alanda, çok daha fazla katılımcı ile gerçekleştirilecek fuarda, Türkiye’nin dünyaca tanınan ana platform üreticileri, alt sistem üreticileri, tedarikçileri, start-up’ları, üniversiteleri, Ar-Ge merkezleri ve medya kuruluşları yer alacak. İş birliği ve tedarikçi arayışında olan, dünyaca tanınan dev ana platform üreticisi firma temsilcilerinin de davet edildiği SAHA EXPO 2020’de, Türkiye’nin hemen her bölgesinden ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen profesyoneller, yüksek teknoloji üretim kabiliyetine sahip katılımcılarla iş birliği fırsatlarını görüşecek. Sanayiciler, hedef pazarlarındaki firmalarla yüz yüze görüşme fırsatı yakalayacak.

Sadece profesyonellere açık olacak fuarda; Türkiye’nin dünyaca tanınan ana platform üreticileri, alt sistem üreticileri, tedarikçileri, start-up’ları, üniversiteleri, Ar-Ge merkezleri ve medya kuruluşları yer alacak. İş birliği ve tedarikçi arayışında olan, dünyaca tanınan dev ana platform üreticisi firma temsilcilerinin de davet edildiği SAHA EXPO 2020’de, Türkiye’nin hemen her bölgesinden ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen profesyoneller, yüksek teknoloji üretim kabiliyetine sahip katılımcılarla iş birliği fırsatlarını görüşecek. Sanayiciler, hedef pazarlarındaki firmalarla yüz yüze görüşme fırsatı yakalayacak.

SAHA EXPO, imza törenlerine de sahne oluyor. Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından başlatılan Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Programı (EYDEP) kapsamındaki çalışmaların; İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde, SAHA İstanbul tarafından yürütülmesini konu alan sözleşme, SAHA EXPO 2018 sırasında imzalandı.
SAHA EXPO 2020, 3 gün boyunca, önemli panellere ev sahipliği yapacak. Fuarın ilk 3 günü; sektörün gelişiminin ele alındığı, yerli sanayinin önündeki engellerin ve çözüm önerilerinin, yeni gelişmelerin ve küresel trendlerin konuşulduğu, başarı hikayelerinin paylaşıldığı, sektöre vizyon kazandıracak paneller düzenlenecek.

Sektörün Geleceği, SAHA EXPO’da Tartışılacak

SAHA EXPO 2020, yerel ve uluslararası iş görüşmelerinin yanı sıra önemli panellere ev sahipliği yapacak. Fuarda; sektörün gelişiminin ele alındığı, yerli sanayinin önündeki engellerin ve çözüm önerilerinin, yeni gelişmelerin ve küresel trendlerin konuşulduğu, başarı hikayelerinin paylaşıldığı, sektöre vizyon kazandıracak paneller düzenlenecek. Sektörün önde gelen isimlerinin; Türk savunma ve havacılık sanayisine katkı sağlayan kamu kurumlarından ve ana platform üreticisi firmalardan temsilcilerin, duayenlerin ve akademisyenlerin konuşmacı olacağı panelleri, katılımcılar ve ziyaretçiler takip edebilecek. Türkiye’nin tanınmış program sunucularının, sanayicilerinin, akademisyenlerinin ve bürokratlarının moderatörlüğünde, aşağıdaki başlıklarda paneller gerçekleştirilecek:

  • Savunma Sanayisinden Sivil Sektörlere Milli Teknoloji Hamlesi
  • Savunma Sanayisinde Küresel Etkinlik ve Teknolojik Derinlik Yol Haritası
  • Türkiye’nin Motor Geliştirme Yol Haritası ve Sektörel Entegrasyon
  • Türkiye’nin Araştırma Altyapıları ve Bunların Savunma Sanayisine Yansımaları
  • Savunma Sanayisi ve Teknoloji Girişimleri Ekosistemi: Başarı Örnekleri
  • Türkiye-Ukrayna Savunma Sanayisi İşbirliği
  • Türkiye Coğrafyasındaki Sıcak Gelişmelerin Savunma Sanayisine Yansımaları
  • Savunma Sanayisinde İnsansız Sistemler ve Yapay Zeka Uygulamaları

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.