Ana Sayfa Haberler SAHA EXPO 2022 için Geri Sayım Başladı

SAHA EXPO 2022 için Geri Sayım Başladı

SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nın bu yılki tarihleri belli oldu. Fuar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da hem fiziki hem de sanal olarak düzenlenecek. SAHA EXPO 2022’nin fiziki bölümü, İstanbul Fuar Merkezi’nde ve 25-28 Ekim tarihleri arasında; sanal bölümü ise 1 Kasım 2022 – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıl, 18 ülkeden 481 stantlı katılımcının yanında binlerce ziyaretçi ağırlayan ve 32 ayrı imza törenine ev sahipliği yapan fuarın, bu yıl, daha geniş bir alanda ve daha fazla katılımcıyla düzenlenmesi hedefleniyor. Fuarın bu yılki katılımcı hedefi 50’nin üzerinde ülkeden bine yakın firma olarak ifade ediliyor. 723 üyesiyle Türkiye’nin en büyük savunma, havacılık ve uzay sanayi kümelenmesi olan SAHA İstanbul tarafından düzenlenen fuar Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilecek.

Fuara, çeşitli bakanlıklar ve Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından heyetler de davet edilecek. Bu kapsamda, SAHA EXPO 2022’ye; Avrupa, Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Asya’dan profesyonel ziyaretçilerin ve alım heyetlerinin katılımı hedefleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.