Ana Sayfa Haberler SAHA İstanbul, 18 Üye Firmasıyla MSPO 2022’de Boy Gösterdi

SAHA İstanbul, 18 Üye Firmasıyla MSPO 2022’de Boy Gösterdi

SAHA İstanbul, 12 Eylül’de, MSPO 2022 katılımıyla ilgili bilgilendirme yaptı. Kümelenme, Polonya’nın Kielce kentinde, 6-9 Eylül arasında düzenlenen fuarda, 18 üye firmasıyla fuarda boy gösterdi. Fuar alanını açılış öncesi ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak ile birlikte SAHA İstanbul standını ve fuara katılan Türk firmalarının stantlarını ziyaret etti.

MSPO 2022’yi değerlendiren SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar, kümelenmenin ve üye firmalarının, fuarda önemli görüşmeler ve iş birlikleri gerçekleştirdiğini belirterek “SAHA İstanbul, iki ülke arasındaki ticari hacmin önümüzdeki dönemde 10 milyar euroya varması hedefine önemli katkılar sağlayacak.“ dedi. Bayraktar, 25 -28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek SAHA EXPO fuarını da işaret ederek SAHA EXPO’nun henüz 3. yılında, yıllardır yapılan savunma ve havacılık fuarlarını yakaladığına dikkat çekti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.