Ana Sayfa Haberler SAHA İstanbul ve İSO, Sektörü Sanal Ortamda Bir Araya Getirecek

SAHA İstanbul ve İSO, Sektörü Sanal Ortamda Bir Araya Getirecek

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) düzenlediği Savunma Sanayii Buluşmaları’nın 3’üncüsü, SAHA İstanbul iş birliği ile 21 Ocak’ta çevrim içi olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında, firmalar, ikili görüşmeler de gerçekleştirebilecek.

Etkinlik, saat 10.00’da; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın yapacağı açılış konuşmaları ile başlayacak. 11.00 – 13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan “Bir Yerlileşme Örneği Olarak Savunma Sanayii” konulu panel ile devam edecek. Moderatörlüğünü, Dünya Gazetesi Yayın Kurul Başkanı Şeref Oğuz’un üstleneceği panelin konuşmacıları ise şunlar olacak:

  • Prof. Dr. Hasan Mandal, TÜBİTAK Başkanı
  • Haluk Bayraktar, SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı
  • Prof. Dr. Haluk Görgün, Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı
  • Osman Okyay, Kale Grubu Başkan Yardımcısı
  • Akın Toros, Roketsan Genel Müdür Yardımcısı

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek olan ikili görüşmeler ise 9 Nisan’a kadar devam edecek olan SAHA EXPO’nun alt yapısı üzerinden yapılacak. İkili görüşmelere katılmak isteyen firmalar kayıt sırasında katılım isteklerini belirttikleri takdirde kendilerine SAHA EXPO üzerinden e-davetiye iletilecek.

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://savunmasanayi.iso.org.tr/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.