Ana Sayfa Haberler SAHA İstanbul, Üyelik Başvurularını, İnternet Üzerinden Almaya Başladı

SAHA İstanbul, Üyelik Başvurularını, İnternet Üzerinden Almaya Başladı

Türkiye’nin her yerinden üyeleri bulunan SAHA İstanbul, üyeliğe başvuru süreçlerinden yeniliğe gitti. MSI Dergisi’nin edindiği bilgilere göre daha önceden direkt olarak derneğe yapılan üyelik başvuruları, artık internet üzerinden yapılıyor. Firmaların İnternet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmeleri içim bu alanda belirlenmiş bazı kriterleri taşıması gerekiyor.

Firmalar, www.sahaistanbul.org.tr/uyelik-islemleri/ adresindeki gerekli alanları doldurduktan sonra kendilerine bilgilendirme yapılıyor ve online (çevrim içi) başvuru yapacakları bir link gönderiliyor. Bu link üzerinden firma bilgisi ve üretimi konusunda detaylı bilgi talep ediliyor. Burada paylaşılan bilgiler, firmanın üyeliğe uygun olduğunu gösterir nitelikteyse firmadan 2 aşama için daha detaylı bilgiler isteniyor ve SAHA İstanbul üyeliği için değerlendirmeye alınıyor. Eğer uygun değilse başvuru online olarak sona eriyor.

5’inci yaşında, 518 üyeye ulaşan SAHA İstanbul, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ikinci büyük kümelenmesi olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.