Ana Sayfa Haberler SAHA İstanbul ve EDGE’den İhracat Odaklı Savunma Sanayisi Buluşması

SAHA İstanbul ve EDGE’den İhracat Odaklı Savunma Sanayisi Buluşması

Avrupa’nın en büyük sanayi kümelenmesi SAHA İstanbul ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin lider savunma ve havacılık şirketleri grubu EDGE iş birliğiyle SAHA-EDGE Savunma Sanayi Buluşması 2023 (SAHA & EDGE Defence Industry Summit) düzenleniyor. 11 Ekim Çarşamba günü Ankara Kongre Merkezi’nde (ATO Congresium) gerçekleştirilecek olan etkinlik, Türk savunma ve havacılık sanayisinin ihracatını arttırmayı ve SAHA İstanbul üyelerinin ihracat gayretlerini desteklemeyi amaçlıyor.

SAHA İstanbul üye firmalarına özel olarak düzenlenen ve savunma sanayisinin başta Birleşik Arap Emirlikleri’ne olmak üzere, ihracatının arttırılmasına ve yeni yatırım fırsatlarının değerlendirilmesine yönelik etkinlikte, ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) oluşturulan SAHA – BAE Ofisinin de lansmanı gerçekleştirilecek. Tüm gün sürecek olan programa; bakanlıklar, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve SAHA İstanbul yönetiminin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri’nden de çok sayıda sektör temsilcisinin katılımı öngörülüyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.