Ana Sayfa Manşet SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar’ın SAHA EXPO 2020 Mesajı

SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar’ın SAHA EXPO 2020 Mesajı

SAHA EXPO Sanal Fuarı, İleri Teknoloji Üretim Yeteneklerimizi, Tüm Dünya ile Buluşturacak

Türkiye’de, savunma sanayisinin %100 yerli ve milli olması vizyonuyla kurulan ve sadece 5 yılda Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ikinci en büyük kümelenmesi haline gelen SAHA İstanbul olarak, ülkemiz adına vizyoner adımlar atmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin üretim potansiyelini harekete geçirerek; deniz, hava ve kara platformlarını, tamamen kendi milli kaynaklarıyla üretebilen; hatta ihraç edebilen, daha güçlü ve tam bağımsız bir ülke olma vizyonuyla çalışmalarını sürdüren SAHA İstanbul, dünyanın ilk, sanal savunma ve havacılık sanayisi fuarını gerçekleştiriyor.

Savunma ve havacılık sanayisinin millileşmesinin anahtar modeli olan “kamu-sanayi-üniversite” ekosistemini başarıyla hayata geçiren ve Milli Teknoloji Hamlesi’nin en büyük destekçisi olan SAHA İstanbul tarafından, 09 Kasım 2020 – 09 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek SAHA EXPO Sanal Fuarı ile ülkemizin üretim potansiyelini ve ileri teknoloji üretim yeteneklerini, tüm dünya ile buluşturacağız.

SAHA İstanbul olarak, 300’ün üzerinde katılımcı ile online olarak gerçekleştireceğimiz; Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden binlerce sektör profesyonelinin buluşacağı SAHA EXPO Sanal Fuarı’na ev sahipliği yapıyor olmaktan, ülkemiz adına gurur duyuyoruz. Tamamen yerli ve milli bir yazılım ile yapılacak olan SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Kıta Afrikası, Rusya, Ukrayna, Pakistan, Hindistan, Malezya, Endonezya, Bangladeş ve daha birçok bölge ve ülkeden, firma ve devlet temsilcisi, B2B/B2G görüşmelerde yer alacak.

Dünyadan ve Türkiye’den sektör profesyonellerinin 7/24 ziyaret edebilecekleri SAHA EXPO Sanal Fuarı, tüm dünya olarak çeşitli kısıtlar yaşadığımız bir dönemde, ülkemizin savunma ve havacılıkta ulaştığı gelişmişlik düzeyini tüm dünyaya gösterebildiğimiz, uluslararası ticaret ve iş birliklerine önemli katkıları olmasını beklediğimiz, çevrim içi (online) bir etkinlik olacak.

Dünyada bir ilk olacak SAHA EXPO Sanal Fuarı’na, yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm sektör paydaşlarımızı davet ediyoruz. Türkiye’nin gelecek vizyonuna önemli kazanımlar sağlamasını hedeflediğimiz SAHA EXPO Sanal Fuarı; ülkemize, milletimize ve katılımcı firmalarımıza hayırlı olsun.

Haluk Bayraktar

SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.