Ana Sayfa Haberler SAHA İstanbul’un Ankara İrtibat Ofisi Açıldı

SAHA İstanbul’un Ankara İrtibat Ofisi Açıldı

SAHA İstanbul Ankara İrtibat Ofisi, 2 Ağustos’ta, Ankara Teknopark’ta açıldı. 2015 yılında faaliyetlerine başlayan ve 21 ilde toplam 391 üyeye ulaşan SAHA İstanbul’un Ankara İrtibat Ofisi açılışına sektörü temsilen çok sayıda isim katıldı.

Etkinlikte, açılış konuşmalarını SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar, İvedik Organize Sanayi ve Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aral Aliş, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Yiğit, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ve Savunma ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede yaptı.

Etkinlikte, SAHA İstanbul Ankara İrtibat Ofisi’nin;

  • Ankara’daki üye firmalara daha kolay hizmet verebilme,
  • Ankara’daki sektörel etkinliklere ve toplantılara katılımın kolaylaştırılması,
  • Savunma bürokrasisi ile daha yakın iş birliğinin geliştirilmesi,
  • Savunma ve havacılık sanayi ana yüklenici firmalar ile daha yakın koordinasyon ihtiyacı

amacıyla açıldığı vurgulandı.

SAHA İstanbul’un Teknopark İstanbul’da genel merkezi, Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark ve Hadımköy DESB’de irtibat ofisleri bulunuyor.

 1,404 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.